E-mail: holsyan.ir(at)gmail.com تلفن: 09029543979
(طرح ویژه)
عمومی,خبری و مجلات
35 درصد تخفیف
برای سایت اولی ها و به مناسبت آغاز کار شعبه3

طراحی سایت هُلسیان وب

طراحی سایت با کدنویسی اختصاصی از پایه
سئو و بهینه سازی سایت با افزایش رتبه در ماه نخست
طراحی گرافیک و اِلمان ها بصورت کاملا اختصاصی در روند برندسازی

هر روشی که خارج از سایت برای افزایش رتبه در نتایج گوگل و بهبود وضعیت سئو آن انجام می شود، سئو خارجی می نامند. روش ها و اقدامات سئو خارجی می توانند شامل مواردی روی صفحات دیگری از دامنه وبسایت هدف یا خارج از آن و در سایت ها و مکان های دیگر انجام شوند.

سئو داخلی که همچنین به عنوان صفحه جستجوی درون صفحه نیز شناخته می شود عمل بهینه سازی ساختار و عناصر در سایت می باشد.برخلاف سئو خارج از سایت و لینک های دیگر در اینترنت و نیز دیگر فاکتورهای خارجی, سئوی داخلی به منظور بهینه سازی محتوای کد منبع اچ تی ام ال مرتبط است. البته سئو داخلی به همراه فاکتورهای سئو خارج از سایت به منظور ارتقا و رتبه بندی بالاتر و نیز کسب ترافیک بازدیدکنندگان ارتباط جدانشدنی دارد.

سئو را اگر بخواهیم به بیان ساده اما مفهومی بیان کنیم معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر است و بر پایه ان که از استانداردهای موتورهای جستجو پیروی می کند بازدیدکنندگان سایت افزایش می یابد از این رو با استفاده و بکار بردن تکنیک های خاص بهینه سازی و سئو سایت به معرفی هر چه بیشتر و بهتر خدمات و محصولات و نیز تعیین استراتژی محتوایی و تولید محتوا ی سایت مورد نظر بهره مند می شوید تا سایت خود را به نتایج بالاتری برسانیم. تاثیر سئو رتبه های بالای صفحات نتایج موتورهای جستجو بر وب سایت شما می باشد.

زیر مجموعه ها

مشاوره طراحی سایت می خواهید
پیامک بدهید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند