E-mail: holsyan.ir(at)gmail.com تلفن: 09029543979
(طرح ویژه)
عمومی,خبری و مجلات
35 درصد
تخفیف
به مناسبت کسب رتبه بالای گوگل
طراحی سایت با کدنویسی اختصاصی از پایه
سئو و بهینه سازی سایت با افزایش رتبه در ماه نخست
طراحی گرافیک, لوگو و اِلمان ها بصورت اختصاصی در روند برندسازی
هُلسیان وب
کسب لوح تقدیر و نشان نوآوری,ایده پردازی و ارتقا سطح کدنویسی با فریمورک مایکروسافت
سئو و بهینه سازی وب سایت | طراحی سایت برپایه طرح اسچما
برنامه نویسی تخصصی برپایه فریمورک ASP.NET و PHP
خط مش ما ارتقاء سطح کیفیت برنامه نویسی و نوآوری در کدنویسی است.
ساختار نشانه گذاری طرح Schema Markup چیست؟

Schema.org Markup یا ساختار نشانه گذاری طرح, نوعی از مجموعه اطلاعات معین است که برای طبقه بندی,نشانه گذاری و نام گذاری در سایت بکار می رود. این روش از جمله فاکتورهای بهینه سازی برای موتورهای جستجو است که برای نشانه گذاری, تجزیه و تحلیل محتوا و اطلاعات سایت بکار می رود.

هر روشی که خارج از سایت برای افزایش رتبه در نتایج گوگل و بهبود وضعیت سئو آن انجام می شود، سئو خارجی می نامند. روش ها و اقدامات سئو خارجی می توانند شامل مواردی روی صفحات دیگری از دامنه وبسایت هدف یا خارج از آن و در سایت ها و مکان های دیگر انجام شوند.

سئو داخلی که همچنین به عنوان صفحه جستجوی درون صفحه نیز شناخته می شود عمل بهینه سازی ساختار و عناصر در سایت می باشد.برخلاف سئو خارج از سایت و لینک های دیگر در اینترنت و نیز دیگر فاکتورهای خارجی, سئوی داخلی به منظور بهینه سازی محتوای کد منبع اچ تی ام ال مرتبط است. البته سئو داخلی به همراه فاکتورهای سئو خارج از سایت به منظور ارتقا و رتبه بندی بالاتر و نیز کسب ترافیک بازدیدکنندگان ارتباط جدانشدنی دارد.

سئو را اگر بخواهیم به بیان ساده اما مفهومی بیان کنیم معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر است و بر پایه ان که از استانداردهای موتورهای جستجو پیروی می کند بازدیدکنندگان سایت افزایش می یابد از این رو با استفاده و بکار بردن تکنیک های خاص بهینه سازی و سئو سایت به معرفی هر چه بیشتر و بهتر خدمات و محصولات و نیز تعیین استراتژی محتوایی و تولید محتوا ی سایت مورد نظر بهره مند می شوید تا سایت خود را به نتایج بالاتری برسانیم. تاثیر سئو رتبه های بالای صفحات نتایج موتورهای جستجو بر وب سایت شما می باشد.