طراحی وب سایت

امروزه روز سیستم و ساختار فعالیت های ارتباطات, اجتماعی و فرهنگی, تجارت الکترونیک, روش های بازاریابی و کسب و کار شکل متفاوتی به خود گرفته است و عدم حضور در فضای آنلاین معنی آنرا می دهد که شما بخش مهمی از خروجی هدف خود را از دست داده اید.

سالهاست که با شکل گیری دنیای آنلاین یا فضای مجازی, تغییر روند, اهمیت و گسترش تجارت, اطلاع رسانی, ارتباطات و غیره, برای ما مشهود بوده, و همچنین با ارائه فاکتورها و استراتژی های متعدد بازاریابی و تجارت اینترنتی, فروش و کسب و کار آنلاین یا آنلاین مارکتینگ, که برپایه آن شکل گرفته اند. برای ما ملموس بوده است.

اگر تنها هدف داشتن یک سایت است, خوب می توان آنرا براحتی با یک قالب پیش ساخته (آماده) که در زمینه های متفاوتی چون فروشگاهی,کسب و کار,شرکتی یا خبری موجود هستند برای خود فراهم نمود.

اما این را هم باید در نظر گرفت که معمولا 90 درصد مشتریان طراحی سایت در هنگام خرید قالب های پیش ساخته نمی دانند که معمولا این چنین قالبهایی با روش های مختلفی با انواع نوع کاربری تغییر داده می شوند و بعنوان یک سایت مختص و ویژه کار مشتریان ارائه می دهند و بعضی مواقع هم در خصوص خرید سایت اختصاصی نیز حتی نمی دانند که یک قالب پیش ساخته و تغییر کاربری داده شده را خریداری می کنند.

لازم بذکر است, همیشه این را در نظر داشته باشید, یک سایت با هر نوع کاربری, حتی اگر توسط مجرب ترین طراحان سایت با گرافیک و کدنویسی اختصاصی ساخته شده باشد, باز هم نباید ارزنده یک تعرفه و قیمت بسیار بالایی باشد.

بیائید این را در نظر بگیریم که امروزه, تمامی کسب و کارها, تجارت و غیره, به یک سایت نیاز دارند, اما با این حال آیا فقط داشتن یک سایت کفایت می کند؟

یک سایت حتی اگر برپایه استاندارهای کدنویسی نیز ساخته شده باشد, این امر تاثیر چندانی بر روی رشد و ارتقاء رتبه بندی و رنکینگ سایت مورد نظر نخواهد داشت, چرا؟

چونکه از سوی دیگر همه رقبا بر استاندارد و بهینه بودن سایت خود در هنگام ساخت سایت تاکید دارند, پس تا این مرحله سایت مد نظر با دیگر سایتها برابر است و حال نکته قابل توجه اینجا پیش می آید که باید چه رویه و اصولی بکار برد که یک سایت را بصورت قابل توجهی از نظر استاندارد سازی,پیشرفته بودن ساختار, بهینه سازی ارتقا داد تا از این رو برتری خود را نسبت به دیگر رقبا برای موتورهای جستجو اثبات نماید و از سوی دیگر مخاطب اختصاصی خود را جذب, و بدون هیچ هزینه اضافی مثلا برای تبلیغات, رویه پیشی گرفتن خود را آغاز نماید.

امروزه ما می بینم که در رشد دسترس پذیری تجارت آنلاین,ارتباطات یا غیره, هزینه های بسیاری برای تبلیغات در موتورهای جستجو و سایت های دارای رتبه بالا و غیره می شود. اما این روند شاید در کوتاه مدت نتیجه دهد, اما در دراز مدت به مرور زمان رویه اعتبار بخشی به سایت مورد نظر را از دست خواهد داد.

حال چرا؟

بطور مثال سایت یک کسب و کار یا خبری, معمولا وقتی تبلیغ آن را در سایت های دارای رتبه و یا خیلی مهمتر, در تبلیغات موتورهای جستجو متنند گوگل با یک یا چند کلمه کلیدی خاص می بینیم, شاید مخاطب در کوتاه مدت این برداشت را داشته باشد که سایت هدف, بسیار فعال و برای پوشش تبلیغات خود هزینه می کند, اما رفته رفته به این نکته پی خواهد برد که سایت های رقیب بصورت طبیعی براساس فاکتورهایی در جستجوی کلمه کلیدی مورد نظر جایگاه مناسبی را کسب نموده اند, اما سایت هدف همچنان برپایه تبلیغات, مثلا همچون در گوگل دارای جایگاهی می باشد, از این رو می پندارد چرا بعد از مدت ها از گذشت فعالیت این سایت, هنوز رتبه مناسبی را در جستجو کسب ننموده است.

البته که کاربران می دانند عامل کسب رتبه بالا, محتوای مناسب, دسترس پذیری, سئوی استاندارد, انتقال طبیعی کاربران و مخاطبان از سوی موتور جستجو به سایت ها و غیره می باشد.

همیشه برای پیشبرد اهداف و بازدهی بخشی به سایت خود از تیم طراحی خود بخواهید که برای سایت شما, برنامه و اصول نامه و خط مشی طرح کنند.

یک تیم حرفه ای و متخصص استخدام کنید که سایت شما را به شکل یک پروژه هدفمند پایه ریزی کنند.

بجای اینکه هزینه زیادی برای تبلیغات در گوگل و دیگر سایت های دارای رتبه بالا کنید, یکبار هزینه ای بسیار معقولانه کنید و سایت خود را کمتر از یک ماه(یکی از قدرت ها هُلسیان وب در سئو) به صفحه نخست جستجوی کلمه کلیدی هدف برسانید.

از نظر ما شرکت های طراحی سایت, که از ساختار سچما بهره نمی گیرند اصولا استاندارد های نوین را رعایت نمی کنند و بصورت هدفمند تنها به تحویل پروزه می اندیشند.

منظور از ساختاربندی سایت برپایه ساختار سچما چیست؟

دستورالعمل های وب مسترها بسیار پیچیده, متغیر, حرفه ای و همچنین اجرای آنها زمان بر هستند, بطور مثال یکی از مهمترین این اصول ثبت سایت در وب مستر های گوگل,یاهو و مایکروسافت یا همان بینگ است.

پس اجرای این موارد از جمله پیچیدگی های اصول ساختاری اولیه سئو سایت هستند که معمولا برخی طراحان برآن توجه نمی کنند و حتی کارفرمایان نیز برحسب نبود اطلاعات در این زمینه این موارد را طلب نمی کنند.

در واقع ما همیشه برای اینکه این تضمین و یقین را به مشتریانمان بدهیم, در هنگام پایان طراحی پروژه سایت, چند سایت دارای رتبه بالا و رقیب را در نظر گرفته و همزمان بصورت چند مقایسه ای در وب مستر ها, تسترها و آنالیزرها از نظر کدنویسی استاندارد و سئوی داخلی تست خواهیم نمود که نمره بالا و بالاتر سایت برای کارفرما نمایان و اثبات گردد.

اصولا هر سایتی با هر نوع کدنویسی, سئو و گرافیکی که ساخته شده باشد دلیل وجود ندارد که تعرفه آن به شکل نامفهومی از دیگر سایت ها بالاتر باشد.

از نظر ما حرفه ای نیست که یک تیم طراح سایت, تعرفه طراحی سایت را برپایه مواردی نامشخص بسیار بالا منظور نماید.

 

بطور مثال قضاوت یک نمونه طراحی سایت را در گروه سایت های خبری یا مجله اینترنتی را به شما مخاطب گرامی واگذار می کنیم

کلمه کلیدی "مجله اینترنتی" را در جستجوگر سرچ نمایید, و سایت خبری هُلسیان که رتبه صفحه نخست را داراست, نسبت به دیگر سایت های مجله اینترنتی بررسی کنید, که معمولا قیمت آنها از دو میلیون تومان تا هفت میلیون تومان در سایت های سازنده مشخص گردیده است, از نظر گرافیکی و ساختاری خود قضاوت کنید. با اینکه یک سایت خبری با تمامی استانداردها و امکانات موردنیاز و گرافیک خلاقانه نو, تنها با قیمت 800 هزار تومان توسط تیم ما ساخته می شود.

برای طراحی یک سایت هدفمند, تنها نباید نوع چگونگی فعالیت و طرح سایت های رقیب را در نظر گرفت, بلکه باید پا را از همه اینها فراتر نهاد و به این باور برسید که سایت خود را به نحوه ای طراحی کنید که خود به یک نمونه و الگو از نظر گرافیکی و کدنویسی تبدیل گردد, یک سایت را نباید صرفا شبیه به سایت دیگر رقبا ساخت که شاید برای شما نیز جواب دهد, باید برپایه ایده نوین حود تنها ببینید آنها چه کارهایی برای موفقیت انجام داده اند.

شما باید برای اینکه خود را به ربات های موتورهای جستجوگر مانند گوگل اثبات کنید که یک سایت تکامل یافته و دارای محتوای بروز و برتر هستید باید نسبت به دیگر رقبا حرفه ای تر عمل کنید.

طراحی وب سایت از نظر ساختاری و گرافیکی برپایه ایده کافرما پایه ریزی می گردد با اینکه تیم هُلسیان وب تمام اطلاعات مشاوره ای و نکات ایده پردازی را در اختیار کارفرما قرار داده تا ایده کارفرما تکامل و تحقق پیدا کند.

یک سایت که قابلیت انعطاف پذیری, دسترس پذیری, الگو شونده از نظر (ایده,گرافیک,محتوا,ساختار), نوآور, پایه مرجع شدن در موضوع خود, بانک اطلاعاتی, بنیه و ارزش پیشنهاد موتور جستجو(گوگل) به مخاطب, همه این موارد را برای فراگیر شدن دارا باشد.

تمام محتوای و ساختار و گرافیک سایت برپایه محور موضوع, کلمه یا کلمات کلیدی مشخص و طرح می شوند که هدف و راه سایت, هم برای موتورهای جستجو, و هم برای مخاطبان از نظر اعتبار بخشی فراهم می سازد.

اگر هم مکررا تاکید دارید که برای هدف خود یک سایت معمولی و قالب آماده برای شما کفایت می کند, باز هم این پیشنهاد ما به شماست: نظرسنجی های گوگل در سال 2014 نشان داد, سایت هایی که در آغاز کار خود تنها با یک هدف معمولی و صرفا برای داشتن یک سایت, به گوگل معرفی شده اند, 85 درصد آنها بعد از گذشت 3 الی 8 ماه ساختار کدنویسی و گرافیکی صفحات سایت خود را بطور کلی ارتقا دادند.

پس کافیست از ما بخواهید که با هزینه ای بسیار اندک یک سایت اختصاصی برای شما طراحی گردد که برپایه استانداردهای گوگل باشد و دارای قابلیت ارتقای اجزاء و سئو با کیفیت باشد و تا رفته رفته بتوانید سایت خود را بر حسب نیاز و گسترش کسب و کار خود یا هر فعالیتی دیگر تکامل بخشید.

یعنی بدون اینکه هزینه ای برای یک قالب آماده کرده اید, همان هزینه را برای یک سایت اختصاصی نموده و چون کد نویسی آن اختصاصی است پس می توانید هر لحظه به ارتقا آن بپردازید.

  

 

ویژگی های خاص و منحصر به فرد , طراحی سایت اختصاصی و انحصاری

تمام نکاتی که براساس دستورالعمل های وب مستر هُلسیان و موتورهای جستجوگر در ارائه کدنویسی و بهینه سازی سایت اعمال خواهند شد.

روش های فنی و تخصصی, استاندارد ها و الگوریتم های ربات ها

آماده سازی طرح نامه اختصاصی برپایه موضوع,محتوا,کلمات کلیدی و برپایه اهداف وب سایت تا مرجع سازی

پیاده سازی پایه ای تمامی موارد دیجیتال مارکتینگ,فروش آنلاین,اطلاع رسانی و ارتباطات و ارائه راحل های خاص

شناخت, بررسی و تحلیل رقبا در هر زمینه ای و نیز چگونگی عوامل رشد آنها در زمینه مورد نظر

شیوه نامه و اصول برندینگ در ایجاد و طرح لوگو و برند سایت

پیش طرح شیوه نامه اختصاصی در چگونگی آغاز بکار وب سایت

نوع منحصربفرد محتواگذاری اولیه برای معرفی سایت به موتورهای جستجوگر از هرآنچه که ما برای جستجوگرها در نظر می گیریم

عملکرد آغازین و حتی پایه ریزی موارد ارتقا و برتری سایت نسبت به رقبا

دسترس پذیری آسان و سهولت کاربری

ثبت سایت در تمامی وب مسترهای موتورهای جستجوگر

دریافت نشان ملی ثبت و نماد اینماد . همچنین اخذ نماد هرگونه فعالیت فرهنگی و اجتماعی که نیاز به مجوز دارد

ثبت آدرس و نشانی دفتر و سایت بر روی گوگل مپ و در صورت وجود شعب مختلف, این مورد نامحدود خواهد بود

ثبت سایت در نقشه گوگل از جمله مهمترین و بایدها بشمار می رود, اما در نظر داشته باشید که گوگل تنها اجازه ثبت حدودا یک یا دو آدرس سایت بر روی نقشه را می دهد, اما در هُلسیان وب, این مورد از جمله قدرت ما در سئو بشمار می رود که بصورت بی نهایت و در سراسر نقشه استانها در گوگل, رایگان ثبت آدرس خواهیم نمود.

 

 

طراحی وب سایت, مهارت ساخت و راه اندازی صفحات وب تخصص اکادمیک هلسیان وب است

تیم هلسیان وب با در اختیار داشتن کادر مجرب با سابقه کاری مداوم و حرفه ای در زمینه توسعه تحت وب بسوی خلق و خلاقیت طراحی سایت هایی گام بر می دارد که به برند شدن می اندیشند

با بررسی نقاط ضعف و قدرت رقبای اینترنتی در زمینه کسب و کار, فروش کالا و مجصولات, شرکت ها و سازمان ها, پایگاه های خبری, مجلات اینترنتی و غیره. همواره مورد ارزیابی قرار می گیرند که همواره شما را در جذب کاربران و مشتریان یاری رسانیم.از این رو تا در روند رشد سریع کسب و کار مشتریان عزیزمان پشتیبانی متعهد باشیم

در هلسیان وب بدون هیچ محدودیتی ایده های مشتریان اعم از گرافیک, ابزارهای معرفی و نمایش محتوا و غیره. بصورت خلاقانه به کدهای توسعه و طراحی صفحات وب تبدیل خواهند شد. در ساخت و توسعه پروژه های مختلف و نیز امکانات, محدودیتی وجود ندارد


حجم مناسب قالب سایت, سرعت و امنیت پایدار

آخرین تکنولوژی طراحی وب سایت واکنشگرا ؛ رسپانسیو, برای سازگاری و نمایش صحیح, سبک, زیبا و متناسب با رزولوشن های مختلف همانند موبایل, تبلت, رایانه, و نیز در مروگرهای متعدد حتی در مرورگرهای قدیمی

برخی از سایت ها, حتی سایت های دارای رنکینگ برتر, در برخی از مرورگر ها از نظر ساختار یا گرافیکی دارای مشکل هستند و لود آنها در تمامی مرورگرها یکسان نیست. این همان امکان سازگاری یک سایت در مرورگرهای متعدد است.

این همان قدرت کدنویسی برپایه مرورگرهای متعدد و نیز امکان رسپانسیو یا واکنشگرا می باشد.

ایجاد و مدیریت محتوا صفحات شبکه های اجتماعی

ایجاد صفحات اختصاصی شبکه های اجتماعی و اشتراک گذاری و معرفی سایت همزمان در بالغ بر دوهزار و پانصد کاربر در هر کدام از شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک توسط هُلسیان وب

تحلیل سایت, بررسی و رفع خطاهای ساختار کدنویسی قالب سایت و سئو سازی دوباره کدهای سایت

هلسیان وب در پروژه های طراحی سایت تنها با ایده های نو سازگار است و برای ساخت هر پروژه جدیدی به کدها و گرافیک معمول اکتفا نمی کند, چراکه

تمامی پروژه های ما منحصربفرد و خاص هستند و هرکدام برپایه هدف گذاری های مختص به خود عمل می کنند و از این رو برای ایجاد طرح نو, ایده پردازی و غیره, هلسیان وب به آرشیو رجوع نمی کند.

در روند برند سازی: طراحی لوگو و ارم سایت و تجارت آنلاین شما بصورت اختصاصی و کاملا رایگان

طراحی قالب اختصاصی , طراحی تم گرافیکی اختصاصی , گرافیک منحصر بفرد خلاقانه اختصاصی

طرح خلاقانه قالب و گرافیک منحصربفرد و تشکیل ظاهر اجزای گرافیکی مانند اِلمانها,لوگو و برند برپایه هم و پیوستگی منظم و بدون الگوبرداری و نمونه از دیگر سایت ها

Adobe Thumb
Cisco Thumb
Evernote Thumb
Google Drive Thumb
Joomla Thumb
YouTube Thumb